تبلیغات
تهران کوفه - مداد شمشیر نشان


تهران کوفه

لشگریان عمرسعد با شمشیرهایی که خون فرزندان پیامبر را ریختند برای حرامزاده فرزندانشان قلم می تراشند و خون های در شیشه کرده ی  مؤمنین را دوات آن کرده اند ولی پدران ما هنوز به ما مشق شمشیر می دهند و به جای تیز کردن نوک قلم، شمشیرهایمان را آب دیده می کنند.
باز هم غافلند و جاهل، غافل از آنکه اینبار قرار است با مدادهای تیز و قلم های رنگارنگ به جان مردم مسلمان بیفتند و دیگر خبری از تیر و نیزه و خنجر نیست.

•    امام حسین را فقط به جنگِ روز عاشورا نباید شناخت؛ آن یك بخش از جهاد امام حسین است. به تبیین او، امر به معروف او، نهى از منكر او، توضیح مسائل گوناگون در همان منى‌ و عرفات، خطاب به علما، خطاب به نخبگان - حضرت بیانات عجیبى دارد كه تو كتابها ثبت و ضبط است - بعد هم در راه به سمت كربلا، هم در خود عرصه‌ى كربلا و میدان كربلا، باید شناخت. در خود عرصه‌ى كربلا حضرت اهل تبیین بودند، میرفتند، صحبت میكردند. حالا میدان جنگ است، منتظرند خون هم را بریزند، اما از هر فرصتى این بزرگوار استفاده میكردند كه بروند با آنها صحبت بكنند، بلكه بتوانند آنها را بیدار كنند. البته بعضى خواب بودند، بیدار شدند؛ بعضى خودشان را به خواب زده بودند و آخر هم بیدار نشدند. آنهائى كه خودشان را به خواب میزنند، بیدار كردن آنها مشكل است، گاهى اوقات غیر ممكن است.

بیانات در جمع جانبازان و ایثارگران و خانواده‏هاى شهداى استان فارس
13/2/1387

نوشته شده در سه شنبه 16 آذر 1389 ساعت 08:16 ب.ظ توسط علی اكبر سیاح نظرات |


Design By : Pichak